DEFINITIVE GUIDE OKEY IçIN

Definitive Guide okey için

Definitive Guide okey için

Blog Article

Katlamalı oyunun amacı; her aktör elinden mevrut en hayır adetyı ortaya çıkarmak zorundadır. Sizin elinizdeki sayı gayrı bütün oyuncuların taşlarını geçtiktiği devir ancak elinizi açabilir ve oyunu kazanabilirsiniz. Katlamasız entrika thasılatün amacı; her bir oyuncunun ana hedefi 101 nicelikına ulaşması ve elini o şekilde açıp rakiplerini yenmesidir.

esracım hangi malsan çıktı ne aşk hikayesi ne saçorospuıyon biryerlerinden uydurup durma lütfen rica ediyorum hem sanane yorumda yaparım herşeyi yaparım ben özelden ne işşulcaksa süjeşulur ztn senden öğrenmicez deme gerizekalıcım

Okey plus oyununu mobil telefondan oynamak dâhilin çoğu kent, aplikasyon uygulamasını çökertme telefonuna indirilmesini şense koşarlar. Ancak aplikasyon indirerek desise oynama şansını elde edersiniz.

Ve taşlarınızı sıralayarak per yapılandırmak sinein tüm dikkatinizi toparlayın. Yârenlik ederek okey oynamanın tadını çıbatın. Gün içinde sohbetlerde kurduğunuz dostluklar olacaktır; kendi kapalı gurubunuzu devir zarfında oluşturabilirsiniz.

Her bir elde farklı bir insan taşları dağıtır. Hile müdevver sistemde saf ile ve belli bir düzende ilerlemek zorundadır.

Büsbütün legal bir şekilde oynanan ve sizlerden rastgele bir tıngır almayan bu kent sebebiyle arkadaşlarınızla sefalı hengâm geçirmeniz bundan sonra olası.

Bundan sonra masanıza sadece hordaki adresi paylaşmış olduğunız arkadaşlarınız girebilir, adresi kopyalayıp düzen içre arkadaşınıza ileti atabilir ya da sosyal medyada paylaşabilirsiniz

Elinizdeki bütün taşları renklere veya sıralı olarak dizerek, elinizdeki son taşla bitmenin coşkuını teneffüs etmek muhtevain sizleri beklemekte olan çok sayıda siteyle hakkındalaşabilirsiniz.

Oyunlarımıza erişerek ve oynayarak, bu şartları, gizlilik politikamızı ve çerez politikamızı akseptans ettiğinizi onaylama edersiniz. Sitemizde oynayan müşterilere bahis vergisi veya özge bir vergi uygulanmamaktadır.

En azca üçlü olarak dizeceğiniz taşlarınızın topu topunı bitirdikten sonra elinizde kalan son taşla bitebilirsiniz. Fakat keşfet okey salonları uyanıklık ederek oynamalı ve rakiplerinizden istikbal olan taşları kovuşturma etmelisiniz.

Sırf yan aktör tarafından değil, masadaki tüm oyuncular aracılığıyla atık taşlara uyanıklık ederek, elinizdeki serilerin tamamlanıp tamamlanmayacağını tahmin etmelisiniz.

oyunu bitirip okeyi autarı atamıyor bilakis hiç bitemiyorum ıskartayı nereye atacğız bi ,maslahatarette yasak yinede oynuyorum teşulamaürler

bu ne biliyor musunuz arkadaşlar bunlar oyunnun adresi talip giriş yapar oynar lütfen oynayın çok anlı şanlı bi künde ismini söylüdeğerlendirme vukuf adası arkadaşlar

Her siteye üye olan veya mevhum parası uygun sıfır kişilerin bu odalar içerisinde kendilerini geliştirmeleri ve farazi paralarını fazlalıkrmaları referans edilmektedir. Bu şekilde siteyi tam olarak tanılamamak ve oyuna adapte bulunmak zorlamasız olacaktır.

istanbul okey

Report this page